Danovy moduly

Několik let jsem jezdil na akce sekce N-scale ze Zababova pouze jako host Honzy. Posledních pět let jsem již členem sekce a poslední rok i zástupcem sekce N-scale v klubové radě Zababova. To zavazuje udržovat kvalitu.

První stanici Filípkov jsem tak zdědil :-). Podrobnosti se dočtete na dalších stránkách. Moje prvotina byl modul N24 s opuštěnou přečerpávací stanicí. Následovaly tři dvojkolejné moduly zastávku Pelechov, oblouk s kostelem a pískovnu Cítov.

Pokračuje stavba vlečkového areálu Kamenice a nejnovější projekt je nutnost postavit rozbočení dvojkolejné tratě na dvě jednokolejné - mezi modeláři označované jako trenky.

Aktuality

04.08.2019 12:40
Martin Polák mi vytiskl první pokus 3D výtisku mostu. Chci doplnit hotový most o mostovky správného tvaru. O jeho kreslení jsem psal zde. Takto vypadá po vytištění.   A tady je z dovolením převzatá fotka originálu. Autorovi děkuji.
04.08.2019 12:19
Pro zájemce o modulární elektroniku MGP sepsal Honza sadu článků o jednotlivých modulech. Jsou jimi panelový dekodér, návěstní dekodér, servodekodér a výhybkový dekodér. Věříme, že nejen pro moduly, ale řadu domácích kolejišť může MGP přinést jednoduchý systém obsluhy kolejiště i s možností...
04.08.2019 10:47
Setkání v Roudnici mne motivovalo najít si čas na modelařinu. Je to možné i díky dovoleným u mých zákazníků a tím, že jsou děti na táboře nebo u babičky.  Začal jsem nejdříve opravami chyb na hotových modulech, které jsem na setkání zjistil. Jednalo se především o špatně položené koleje...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

dan@1ku160.cz honza@1ku160.cz