Diskusní téma: Kniha návštěv

kontakt

Juraj 22.05.2019
Dobrý deň.
Prosím Vás, vie mi niekto daž kontakt na pánov Petra Macháče a Honzy Rosenauera, kvôli prerábke? Vopred ďakujem.

Re: kontakt

Dan 21.07.2019
Ahoj Juraji,
posli nám Tvůj mail a my jej přepošleme na zmíněné pány. Dan

Osvětlení

Jiří Kubík 25.04.2018
Ahoj, sleduji vaše stránky,prima, teď mě zaujalo osvětlení. Něco už na kolejišti mám , ale to je dávno co jsem na něm něco dělal. Nyní mám novou inspiraci a něco doplním, vypadá to efektně,
Ať se vám dále daří.
Jirka

Re: Osvětlení

Dan 01.05.2018
Ahoj Jirko,
je fajn, že sdílené materiály a postupy najdou uplatnění. Pokud by jsi potřeboval více informací, ozvi se. Dan

Děkuji za nápady i zprostředkované zboží :)

Martin Kozub 18.12.2017
Jako ostatní přede mnou musím pochválit Vaši snahu. Pěkný web a je úžasné, že je živý a stále aktualizovaný. Stejně tak chválím i Vaše další weby jako Zababov a nscale, na všech člověk najde spoustu zajímavých a užitečných informací :).

Jsem fakticky začínající N-kař. V dětských letech jsem měl pouze H0 a kvůli rozměrům tak maximálně na koberci. Proto musím začínat na zelené louce, což je poměrně finančně náročné, ale to místo, které se ušetří, za to stojí :).

Re: Děkuji za nápady i zprostředkované zboží :)

Dan 27.12.2017
Ahoj Martine,
díky moc za pochvalu za náš web! Web www.zababov.cz je klubový a stará se o něj Filip Došek. No a www.nscale.cz je web Daniela Buchtely, tak pochvala patří jemu.

Dan

DÍKY ZA PLNO NÁPADŮ A PĚKNOU TVORBU

TROJAN JIŘÍ 08.04.2017
PŘED 40-TI LETY JSEM SE STĚHOVAL A TAK JSEM SLOŽIL KOLEJIŠTĚ A PŘÍSLUŠENSTVÍ DO KRABIC.SBÍRAL JSEM PIKO -N.V TÉ DOBĚ JSEM JEZDIL DO ŽITAVY A SNAŽIL JSEM SE MÍT VŠE CO SE VYROBILO.PAK JSEM TO ZABALIL A TEĎ SE BUDU SNAŽIT PRO VNOUČATA ZASE NĚCO POSTAVIT DÍKY JEŠTĚ JEDNOU ZA NÁPADY,KTERÉ SE MI BUDOU URČITĚ HODIT.SNAD SE DOŽIJU KONCE A POŠLU FOTO.JT.

Re: DÍKY ZA PLNO NÁPADŮ A PĚKNOU TVORBU

Dan 16.08.2017
Ahoj Jirko,
jsme rádi, že Ti naše stránky jsou inspirací! Radost dětí je největší odměnou. Na fotky se budeme těšit, určitě to dotáhneš. Dan

Pekné stránky

Martin Šumaj 22.12.2015
Zdravím, pekne udelane stranky, prehledne a srozumitelne. Uz som si stiahol program SCARM, ktory odporucate a idem designovat dalsie nekonecne variace usporiaania kolaji :-) Zaujimave su informacie o cisteni, kedze mam male kolajisko (120 x 65 cm) budem ho cistit asi pomocou toho alkoholu, ktory spominate. Samozrejme treba oskusat.
Nech sa darí.

M.Šumaj

Re: Pekné stránky

Dan Merhaut 06.01.2017
Ahoj Martine,
díky moc za pochvalu! Trochu nám vázla aktualizace, hodně volného času jsme investovali do klubu Zababov, ale i na domácích kolejišť. Těšte se! Budeme i dále doplňovat informace, které považujeme za cenné.
Dan
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Aktuality

04.08.2019 12:40
Martin Polák mi vytiskl první pokus 3D výtisku mostu. Chci doplnit hotový most o mostovky správného tvaru. O jeho kreslení jsem psal zde. Takto vypadá po vytištění.   A tady je z dovolením převzatá fotka originálu. Autorovi děkuji.
04.08.2019 12:19
Pro zájemce o modulární elektroniku MGP sepsal Honza sadu článků o jednotlivých modulech. Jsou jimi panelový dekodér, návěstní dekodér, servodekodér a výhybkový dekodér. Věříme, že nejen pro moduly, ale řadu domácích kolejišť může MGP přinést jednoduchý systém obsluhy kolejiště i s možností...
04.08.2019 10:47
Setkání v Roudnici mne motivovalo najít si čas na modelařinu. Je to možné i díky dovoleným u mých zákazníků a tím, že jsou děti na táboře nebo u babičky.  Začal jsem nejdříve opravami chyb na hotových modulech, které jsem na setkání zjistil. Jednalo se především o špatně položené koleje...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

dan@1ku160.cz honza@1ku160.cz